Hakkımızda

TR-Laloğlu Group olarak Bursa da hizmet vermekte olan şirketimiz kuruluşundan bu yana birçok özel iş ortakları, yatırımcı ve tedarikçiler ile çalıştık. İnanıyoruz ki çalışmalarımızın başarılı olmasındaki en büyük pay müşterek hedefler ve uzun vadeli iş ilişkilerine karşılıklı olarak verdiğimiz önemdir.

Laloğlu Group olarak mermer ocaklarımız bulunmaktadır. Her çeşit mermer, traverten ve doğal taşları doğanın kucağından alıp, uluslararası standart ölçülerde ve özel proje bazlı ölçülerde, başta A.B.D., Avrupa ve Uzakdoğu olmak üzere tüm dünya ülkelerine kesintisiz bir şekilde sunmaktadır. Amerika, Dubai ve Çinde iletişim ofislerimiz bulunmaktadır.

Laloğlu Group bir dış ticaret şirketi olup başta elektronik ürünler olmak üzere sondaj malzemeleri ve tekstil ürünleri gibi geniş ürün yelpazesiyle ithalat yapmaktadır.

Laloğlu Group bir mühendislik ve danışmanlık şirketi olup; Jeoloji Mühendisliği,Maden Mühendisliği, Çevre Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği hizmetlerini mimarlar, müteahhitler, planlamacılar ve mal sahiplerine sunmaktadır. Amacımız en iyi çalışmayı en ekonomik ölçekte ve zamanında teslim etmektir. Kalite Yönetim Sistemi’mizle, her projede eksiksiz müşteri memnuniyetini gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. İnanıyoruz ki bu hedefimiz, detaylı, yalın ve kapsamlı iletişimden gelir.

Laloğlu Group bir mali danışmanlık şirketidir. Mali Danışmanlığımız ile sağlıklı bir yönetim sisteminin ancak sağlıklı bir finansal bilgi yönetimine sahip olmakla gerçekleşebileceğine inanıyoruz.Bu sebeple müşterilerimizi en iyi şekilde memnun etmeye çalışıyoruz.

EN-Our company is Laloglu Group,which is located in Bursa,Turkey.Over the years ,we have worked with exceptional business partners investors and suppliers.We believe that our partnerships have succeeded because of our mutual commitment to long -term relationships and common goal.

Laloglu Group has marble quarries.We export all kind of marble ,natural stone,travertine in international size,block or special-based sizes to all countries worldwide ,particularly USA,European,Middle East and Far Eastern countries.We have liaison offices in USA,China and Dubai.

Laloglu Group export and import all kind of material such as drilling material electronic products or textile products on the basic of demand.

Laloglu Group is a consulting engineering company providing Geological ,Mining,Environmental and Civil Engineering services for architects,constructor developers and owners .Our aim is to provide the best work that is both economical and on schedule with our quality management system ,we seek to realize complete client satisfaction that we believe comes through detail -oriented yet simple and through communication.

Laloglu Group is a public accountant company.We believe that a reliable management system can be realized with our financial adviser and healthy financial information management.For this reason we try to satisfy our costumers.